Usługi kamieniarskie Kielce

usługi kamieniarskie KielcePosiadasz dom i chciałbyś, aby jego otoczenie było wyjątkowe? Lubisz estetykę i dobre wykonanie? Garden Factory jako firma świadcząca usługi zagospodarowania terenów zielonych w zakresie swojej działalności ma również wykonywanie usług kamieniarskich w Kielcach i okolicach. Dobór odpowiedniego rodzaju kamienia i jego zabezpieczenie pozwalają się cieszyć na długie lata kamiennymi konstrukcjami. Oprócz ogrodzeń z kamienia wykonujemy także fontanny, mostki i kaskady. W szerokiej gamie naszych usług kamieniarskich (Kielce) są: tarasy, schody, chodniki, podjazdy, place, ogniska, grille, wędzarnie a także inne elementy ozdobne i funkcjonalne wykonane z naturalnego kamienia. W naszej ofercie usług kamieniarskich w Kielcach znajdują się nawierzchnie i inne elementy małej architektury z naturalnego kamienia, Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą usług kamieniarskich w Kielcach i okolicach.

 

Rozwiń

 

Usługi kamieniarskie — Kielce

W naszej ofercie mamy najwyższej jakości kamień naturalny taki jak: granit, marmur, gnejs, piaskowiec, łupek czy gnejs. Naturalny kamień doda charakteru i elegancji każdemu ogrodowi. Projekty przygotowujemy zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Oferujemy usługi kamieniarskie (Kielce) zarówno do klasycznych, nowoczesnych jak i rustykalnych ogrodów.

 

Kamieniarstwo — Kielce

Naszym klientom z Kielc i okolic oferujemy układanie nawierzchni z najwyższej jakości naturalnego kamienia. Zależy nam na pełnej satysfakcji klienta, dlatego w naszej ofercie można również znaleźć: schody, murki, fontanny, rzeźby, grille i ogrodzenia z kamienia. Dobre zrównoważenie zieleni z naturalnymi materiałami nadaje zielonej przestrzeni szlachetnego wyglądu.

 

Kamieniarstwo ogrodowe — Kielce

Oprócz funkcji dekoracyjnych nasze konstrukcje wykonane z kamienia pełnią także funkcje użytkowe. Piękne, kamienne grille, wędzarnie i kominki ogrodowe wykonane z naturalnego materiału łatwo wkomponują się w wystrój ogrodu. W naszej ofercie usług kamieniarskich w Kielcach znajdują się także nawierzchnie, podjazdy, schody i tarasy z kamienia naturalnego. Dzięki wysokiej jakości wykonania, posłużą użytkownikom przez długie lata.

 

Zadzwoń do nas