Roboty koszące Kielce

Jeżeli chcesz zaoszczędzić czas na koszeniu trawnika, mieć pewność, że będzie on zadbany i wypielęgnowany z najwyższą starannością, to polecamy swoje usługi na terenie Kielc i w okolicach.
Poza tradycyjnym sposobem koszenia trawników w Kielcach w swojej ofercie mamy również roboty koszące. Roboty koszące to w pełni autonomiczne, samobieżne i zautomatyzowane kosiarki, które w sposób niezależny od człowieka stale dbają o trawnik, kosząc go zgodnie z zaprogramowanymi przez właściciela parametrami. Roboty koszące są idealnym rozwiązaniem dla każdego rodzaju trawnika. Zarówno duże, jak i małe trawniki, niezależnie czy będzie to trawnik o prostym kształcie, czy odznaczający się skomplikowanym układem. Każdy z nich, dzięki szerokiej gamie dostępnych automatów koszących o różnych właściwościach, może stać się miejscem pracy dla robota koszącego. Duże możliwości wyboru sprawiają, że każdy zainteresowany znajdzie odpowiedniego robota koszącego, względem oczekiwań wobec parametrów technicznych, czy też aspektów wizualnych. Marka robotów koszących Ambrogio, które polecamy naszym klientom dostarcza na rynek różnego rodzaju roboty koszące. Rozwiązania, które zostały wprowadzone w robotach Ambrogio zapewniają wykonanie koszenia na najwyższym poziomie. Kosiarki automatyczne Ambrogio wyposażone są w pojemne baterie i cichy, efektywny silnik bezszczotkowy, noże ze stali nierdzewnej oraz innowacyjne oprogramowanie. To wszystko sprawia, że koszenie może być wykonywane niemal niezauważenie, Do tego funkcja mulczowania, którą posiada każdy robot koszący, pozwala utrzymać zdrowy trawnik przy mniejszym zużyciu nawozu bez potrzeby wywożenia skoszonej trawy. Roboty Ambrogio cechują się dużą dzielnością terenową, kosząc tereny nachylone nawet pod kątem 75%. Jako Garden Factory, prekursor automatyzacji obsługi trawników i tworzenia inteligentnych ogrodów w Kielcach i całym województwie świętokrzyskim, gwarantujemy rzetelną pomoc przy wyborze i obsłudze robota koszącego, tak by spełniał on oczekiwania klienta i dbał w najwyższym stopniu o trawnik.
Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zadbać na terenie Kielc i okolic o swój ogród, działkę czy teren należący do przestrzeni publicznej. Gwarantujemy satysfakcję i zieloną, atrakcyjną przestrzeń.


Zadzwoń do nas